WitamyLovoldo

POZNAJ NASZĄ WYTWÓRNIĘ CUDÓW LOVOLDO 

Nasz zespół, nie pozwoli Ci dokonać złego wyboru ! Gwarantujemy pełen profesjonalizm i fachową pomoc.

Szanowni Państwo!

Na wstępie chcielibyśmy się przedstawić  i troszkę o sobie opowiedzieć.  Nasz team składa się z Dominiki i  Wili Wilsona Buldożera. Do pomocy mamy również Marcela (informatyka), Magdalenę i Damiana (grafika), Joannę (fotografa), Lolę Mopsią Księżniczkę (kreatorkę stylu i elegancji), Bożenkę  (dzielnie pracującą przy tworzeniu zdjęć plenerowych i studyjnych).

Jak powstało Lovoldo? Wili miał może 3-4 miesiące kiedy dostał zakupione przez internet obroże. Ich jakość była dla nas pierwszym impulsem. Wierzyliśmy, że podczas spacerów obroża będzie spełniać swoje zadanie, niestety tak się nie stało. Klamra rozpadła się w mak a okucia pękły. W tym momencie kiedy serce stanęło na kilka sekund pojawiły się marzenia. W drodze do sukcesu przeszliśmy jeszcze jedną wpadkę dotyczącą szelek. Kiedy Wili został bez obroży, postanowiliśmy kupić stancjonarnie szelki. Jakie było Nasze zdziwienie, gdy podczas spaceru smycz z szelkami została nam w ręku, a Wili postanowił zwiedzić świat. Szelki absolutnie nie były przystosowane do budowy molosowatej. Raniły i wrzynały się w miękki brzuszek pana W. zostawiając krwawe ślady.

Postanowiliśmy zorganizować sprzęt potrzebny do produkcji. Początki były trudne, półprodukty dostępne w internecie były okropnej jakości. Rozpadały się w rękach i nie nadawały się do pracy. Maszyna pożyczona od ciotki nie dała rady przeszywać grubych elementów (miała do tego prawo, miała chyba ze 30 lat).

W chwili zwątpienia wspierało Nas grono przyjaciół na czele z Eweliną K. To dzięki Ewelinie Lovoldo rozwinęło się, a My mieliśmy chęć działać dalej. Stało się, znaleźliśmy doskonałe, wytrzymałe okucia, lekkie i bardzo mocne taśmy bazowe. W prezencie od rodziców dostaliśmy nową maszynę. Mogliśmy działać i testować. Nareszcie powstały wymarzone podszyte polarkiem szelki norweskie!

Apetyt rośnie w miarę jedzenia powiadają ? Tak było też u nas…. Gotowe wzory tasiemek i bawełny przestały nam wystarczać. Zaczęliśmy się rozglądać i nastąpiło olśnienie ! Poznaliśmy Damiana i Magdę. Cudowni ludzie, którzy kibicują Lovoldo od samego początku. Zaprojektowali dla Lovoldo już wiele wzorów, które cieszą się wielkim powodzeniem. Na swej drodze spotkaliśmy ludzi, którzy zmieniają świat na lepsze. Współpracujemy z kochanymi siostrami z firmy Komoona. Renatka i Marzenka realizują z Nami szalone pomysły. Nie ma dla naszego duetu  rzeczy niemożliwych do zrealizowania! Udało się osiągnąć Nasz cel STWORZYLIŚMY WYTRZYMAŁE I PIĘKNE PRODUKTY.  Dzięki Waszej pomocy tworzymy nowe wzory i modele akcesoriów. Lovoldo to firma stworzona z myślą o psiakach.

Nasz Zespół skupia się przede wszystkim na spełnianiu marzeń. Tworzymy dodatki i akcesoria z myślą o aktualnych trendach, nie zapominając równocześnie o wygodzie i bezpieczeństwie.

Idea naszej firmy opiera się na tworzeniu produktów z najlepszych jakościowo materiałów. Miękkie podszycia, kolorowe taśmy i niepowtarzalne wzory z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe wzory jak również produkty kreatywne.

Od trzech lat prowadzimy stronę dotyczącą rasy jaką jest BULDOG FRANCUSKI. Zakładka BFP oznacza Buldog Francuski Polska. Możecie w niej odnaleźć informację na temat rasy i nie tylko. Bardzo serdecznie zapraszamy na Facebooka 

W całej swojej działalności wspieramy różne fundacje (Załoga Bulldoga, Adopcje Buldożków) i bazarki na rzecz chorych psiaków.

Już prawie zapomnielibyśmy ! Wiecie jak powstała nazwa ,,Lovoldo”? Z miłości siostry do siostry ! Lov- Ola- Dominika.   Dziękujemy za uwagę Pozdrawiamy Zespół BFPSerc

Pomysłów

Łapy

Miejsce na rynku